LIVE Webinar

Jak podmioty infrastruktury krytycznej powinny zabezpieczyć się przed cyberzagrożeniami

Poznaj rozwiązania: SentinelOne, Zscaler oraz KnowBe4

Start: czwartek, 08 grudnia 2022 r. godzina 10.00.

Partnerzy spotkania

Czy wiesz że:

W ostatnim czasie wzmożone są ataki cyberprzestępców na organy odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie Państwa:

 • listopad 2022 – atak ransomware na Szpital Matki Polski w Łodzi,
 • luty 2022 – atak ransomware na szpital w Pajęcznie.

Oczywiście ataków jest więcej, ale nie są podawane do wiadomości publicznej. Statystyki mówią, że 60% ataków kończy się zapłaceniem okupu.

Najwięcej sytuacji zainfekowania zaczyna się od tzw. phishingu, czyli sytuacji gdy jeden z pracowników organizacji otworzy niewłaściwy link i narazi całą sieć. Jak dobrze wiecie atak na podmioty infrastruktury krytycznej kończy się często kryzysem w danym województwie lub nawet problemem ogólnopolskim.

Jeżeli odpowiadasz za bezpieczeństwo w jednym z podmiotów infrastruktury krytycznej, jak:

 • szpitale i placówki ochrony zdrowia
 • firmy energetyczne, gazowe, paliwowe
 • firmy telekomunikacyjne
 • podmioty gospodarki wodnej
 • firmy ciepłownicze
 • producenci i dystrybutorzy żywności
 • transport
 • instytucje finansowe
 • służby bezpieczeństwa jak policja, wojsko, ratownictwo
ten webinar jest dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie poświęcone rozwiązaniom SentinelOne, Zscaler oraz KnowBe4. Dowiesz się jak skutecznie chronić firmę przed atakami i podnieść świadomość o cyberbezpieczeństwie wśród współpracowników.

Agenda spotkania

 • Jak pokonać atak ransomware przy użyciu technologii SentinelOne
 • Spraw, aby twoi pracownicy było odporni na ataki phisingowe, dzięki szkoleniom KnowBe4
 • Jak zabezpieczyć swoje środowisko pracy przy użyciu platformy Zscaler

Partnerzy spotkania

SentinelOne XDR

Misją SentinelOne jest pokonanie każdego ataku. Rozwiązanie Singularity XDR wdrożone w organizacjach skutecznie bronią przed większością dziś znanych ataków na urządzenia końcowe na całym świecie.

XDR czyli Extended Detection and Response, to rozwinięcie systemu EDR zapewniające wykrywanie i analizę informacji poza punkty końcowe, takie jak:  sieci, serwery, chmury, SIEM i wiele innych. XDR SentinelOne pozwala zespołom ds. bezpieczeństwa na szybszą reakcję w całym środowisku, oddziałując na pocztę, sieć, tożsamość i inne elementy na podstawie większej ilości danych.

Cechy systemu SentinelOne:

 • System łatwy do wdrożenia i zarządzania. Wdrożenia dla całej organizacji trwają w minuty a nie miesiące. Zarządzanie z jednej konsoli różnymi lokalizacjami i grupami urządzeń.
 • Sprawdzone, wypróbowane i przetestowane przez wiele uznanych światowych organizacji.
 • Jeden agent.
 • SentinelOne stworzono bazując na mechanizmach behawioralnych sztucznej inteligencji, aby powstrzymać znane i nieznane zagrożenia. Opatentowane behawioralne modele sztucznej inteligencji zostały zweryfikowane przez ocenę ATT&CK MITRE i inne, takie jak SE Labs i VirusBulletin.
 • W pakietach rozwiązania można znaleźć dodatkowo funkcje takie jak sterowanie siecią/firewall, sterowanie urządzeniami USB i sterowanie urządzeniami Bluetooth.
 • Dodatkowo platforma pozwala na identyfikację wrogiego urządzenia w sieci np. OT i może dodatkowo być oprzyrządowana do pełnej ochrony powierzchni ataku sieciowego za pomocą rozwiązania Ranger IoT.

KnowBe4

KnowBe4 to największa na świecie zintegrowana platforma do szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa połączona z symulowanymi atakami phishingowymi. Dostosowany do potrzeb użytkownika interfejs szkoleniowy KnowBe4 jest dostępny w wielu językach, dając im możliwość wyboru tego, który jest dla nich najwygodniejszy. Dołącz do ponad 40 000 naszych klientów, aby poradzić sobie z nieustającym problemem inżynierii społecznej. W trackie spotkania przedstawimy:

 • jakie są rodzaje cyberzagrożeń, na które najmniej odporni są pracownicy,
 • jak pozyskać wiedzę, kto jest najsłabszym ogniwem bezpieczeństwa i co zrobić, aby tą sytuację naprawić,
 • poznasz rozwiązanie KnowBe4 – platformę do podnoszenia świadomości użytkowników, która poprzez szkolenia i symulację ataków pomaga pracownikom zrozumieć mechanizmy spamu, phishingu, spear phishingu, oprogramowania ransomware i inżynierii społecznej,
 • dowiesz się o możliwościach edukacji pracowników w sprawdzonej, przestępnej formie czasowej i kosztowe.

Platforma Zscaler

Zscaler ze swoim rozwiązaniem typu Secure Web Gateway przebojowo wszedł na rynek tego typu rozwiązań, konsekwentnie utrzymując tytuł lidera przez 10 lat z rzędu według firmy analitycznej Gartner. Rozwijając swoją platformę i dodając nowe funkcjonalności i systemy został również liderem w nowej, szerszej kategorii rozwiązań – Secure Service Edge.

Zscaler udostępnia pełny zestaw narzędzi do zabezpieczenia pracy w środowiskach chmurowych jak pełna inspekcja ruchu do sieci internet z każdego miejsca na świecie czy kontrola dostępu i ochrona przed wyciekiem danych. Zastosowanie tego rozwiązania poprawia również wydajność pracy z coraz bardziej powszechnym środowiskiem i aplikacjami w ramach platformy Microsoft 365 co wpływa bezpośrednio na podniesienie poziomu satysfakcji użytkowników w organizacji. Umożliwia również szybkie znalezienie źródła potencjalnych problemów jakie mogą wystąpić w gąszczu rozproszonej infrastruktury sieciowej a tym samym zminimalizować czas potrzebny na usunięcie źródła tych problemów i rozmiary ich potencjalnych skutków.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie GetResponse lub Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Getreponse lub Zoom.

Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Getreponse lub Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane