LIVE Webinar

Jak zarządzać mobilnymi terminalami logistyczno-magazynowymi w firmie

Poznaj: Workspace ONE dla Rugged Device Management

Start: wtorek, 4 kwietnia 2023 r. godzina 10:00

Partnerzy spotkania

Zapraszamy na Webinar, na którym przedstawimy kompleksowe rozwiązanie do zdalnego zarządzania specjalistycznymi urządzeniami logistyczno–magazynowych pracujących na systemach operacyjnych Windows i Android.

Od wytrzymałych komputerów przenośnych po urządzenia noszone na głowie. Dowiedz się jak szybko i łatwo skonfigurować, zarządzać i zapewnić wsparcie dla urządzeń dzięki rozwiązaniu Workspace ONE dla Rugged Device Management.

Uczestnicząc w webinarze poznasz:

 • możliwości zarządzania urządzeniami typu Smartphone, PDA czy RFID między innymi takich firm jak: Motorola, Getac, Dell, Zebra, Panasonic, Lenovo, czy Honeywell;
 • możliwości konfiguracji urządzeń;
 • w jaki sposób pomóc użytkownikowi rozwiązywać problemy na urządzeniu końcowym.

VMware Workspace ONE

W oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Workspace ONE jest doskonałym narzędziem do wdrożenia architektury Zero Trust, integrując w sobie mechanizmy do zarządzania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa.

Workspace ONE UEM jest odpowiedzią na problemy departamentów IT z efektywnym zarządzaniem aktywacją, bezpieczeństwem, aplikacjami, wsparciem dla użytkowników oraz cyklem życia urządzenia mobilnego w przedsiębiorstwie. Używając jednej, centralnej konsoli, Workspace ONE UEM dostarcza narzędzi, które są gwarantem bezpieczeństwa urządzeń mobilnych niezależnie od systemu operacyjnego (Android, Apple iOS, Mac OS, Windows, Windows Mobile, Chrome).

Workspace ONE: Unified Platform for Management and Security

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Zoom.

Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane