VOD Webinar

Network Detection & Response – nowe narzędzie do zabezpieczenia organizacji.

NDR Greycortex – sojusznik w walce z zagrożeniami dla działów IT i OT.

Partnerzy
spotkania:

Szanowni Państwo,
Zapraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniu GREYCORTEX Mendel.

Rozwój technologiczny wprowadził do biznesu wiele korzystnych zmian, w tym nowe sposoby organizacji pracy, procesów i usług. Jednak pojawiły się także nowe możliwości przeprowadzania coraz bardziej wyrafinowanych cyberataków.

Incydenty bezpieczeństwa są coraz częstsze i bardziej zaawansowane technologicznie. Organizacje potrzebują szybkiej wykrywalności oraz nowych, zautomatyzowanych, sposobów ochrony, wykorzystujących sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe.

Głównym zadaniem rozwiązań klasy NDR jest jak najszybsze ustalenie, czy w strukturze sieciowej organizacji pojawiły się niepożądane zachowania, powiadomienie o nich administratora, a następnie (gdy system jest odpowiednio wyposażony i właściwie skonfigurowany) automatycznie podjąć działania zapobiegawcze.

Sondy NDR zapewniają zaawansowaną detekcję ataków: wykrywają anomalie i incydenty bezpieczeństwa w oparciu o analizę ruchu sieciowego i protokołów. Dodatkową ich zaletą, jest to, że analizują ruch sieciowy w czasie rzeczywistym. Systemy tej klasy najczęściej bezproblemowo integrują się i współdziałają z innymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa.

Dodatkowo dla zabezpieczania sieci ICS i SCADA jest wymagany głęboki wgląd w komunikację natywną ICS i SCADA, protokoły, polecenia wchodzące i wychodzące ze sterowników PLC oraz inne zasoby dodatkowo powiązane z wykrywaniem zagrożeń i monitorowaniem zasad, które mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa każdej organizacji z takimi rozwiązaniami.

GREYCORTEX Mendel to wyjątkowe rozwiązanie do monitorowania IT i OT, ponieważ zapewnia monitorowanie bezpieczeństwa cybernetycznego sieci OT, IT i IoT oraz w środowiskach lokalnych, w chmurze a także w środowiskach hybrydowych.

Połączenie działań inżynierów ds. bezpieczeństwa IT i OT przy wykorzystaniu rozwiązania GREYCORTEX unifikuje współpracę nad bezpieczeństwem i niezawodnością sieci ICS i SCADA.

Zapraszamy serdecznie do rejestracji!

Agenda

 • Nowe sposoby cyberataków na sieci korporacyjne
 • Jak łączyć rozwiązania EDR i NDR?
 • Greycortex Mendel – nowoczesne narzędzie do wykrywania zagrożeń i reagowania w sieci
 • Live Demo

Na webinarze dowiesz się jak:

 • Wykorzystać machine learning w procesie wykrywania zagrożeń.
 • Jak powstrzymać ataki w chwili ich zaistnienia.
 • Jak uzyskać pełną widoczność sieci, w tym urządzeń typy BYOD/IoT.
 • Jak podejmować szybsze decyzje dzięki wglądowi w kontekst zdarzenia.
 • Jak precyzyjnie odkryć prawdziwą istotę ataku.
 • Jak dzięki Greycortex Mendel dopełnić rolę funkcjonujących już narządzi i uszczelnić system ochrony sieci.

GREYCORTEX

GREYCORTEX to producent rozwiązań dedykowanych do monitorowania sieci oraz detekcji na podstawie jej pracy, wszelkich anomalii i incydentów pojawiających się w środowiskach IT. Firma została założona w 2016 r. i w krótkim czasie stała się jednym z wiodących dostawców rozwiązań tego typu, co zauważył m. in. Gartner w swoim najnowszym raporcie „Representative Vendor in the 2020 Market Guide for Network Detection and Response”, skupiający się na rozwiązaniach klasy NBA (Network Behavior Analysis). Firmę GREYCORTEX cechuje innowacyjność, dlatego do budowy swoich produktów wykorzystuje najnowsze technologię w postaci zaawansowanych silników AI/ML oraz modeli behawiorystycznych.

GREYCORTEX MENDEL

Rozwiązanie do monitorowania ruchu sieciowego, oferujące zaawansowane mechanizmy detekcji zagrożeń w sieciach IT, wykorzystujące uczenia maszynowe oraz modele behawiorystyczne naszego środowiska. Co więcej, bazując na kopii ruchu z sieci szkieletowej środowiska, rozwiązanie Mendel pozwala na uzyskanie niespotykanej wcześniej widoczności monitorowanego środowiska sieciowego. Mendel w procesie monitorowania ruchu, stosuje liczne zaawansowane techniki takie jak korelację zdarzeń pozwalającą na predykcyjną ochronę, analizę przepływów sieciowych oraz szczegółową inspekcję pakietów pozwalającą na detekcję zagrożeń takich jak malware czy ransomware już na poziomie przepływów w sieci. System zarządzany jest z poziomu przyjaznego interfejsu graficznego, gdzie za jego pomocą w ręce użytkownika oddane są moduły analityczne i raportujące, pozwalające na wnikliwą analizę wydajnościową, czy też analizę po włamaniową w ramach procesu Threat Hunting. Co więcej, Mendel oferuje wysoki poziom skalowalności, co w połączeniu z szerokim wachlarzy funkcjonalności tego rozwiązania, umożliwia zaadresowanie każdego środowiska – od małego biznesu po najbardziej rozbudowane środowiska klasy Enterprise.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane