VOD Webinar

Jak mierzyć efektywność i aktywność pracowników podczas pracy zdalnej?

Poznaj Teramind User Activity Monitoring oraz Teramind Data Loss Prevention

Partnerzy spotkania:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniu Teramind. Rozwój firmy oraz wzrost liczby pracowników niesie coraz większe wyzwania w kwestii monitoringu pracowników. Rozwiązanie przynoszą narzędzia firmy Teramind – User Activity Monitoring (UAM) oraz Data Loss Prevention (DLP).

Teramind UAM wykracza poza podstawowe funkcje monitorowania pracowników oraz dodaje inteligentną analizę opartą na zachowaniu, aby zapewnić wgląd w działania i zautomatyzowane odpowiedzi na zagrożenia generowane przez pracowników. Może monitorować pracowników, dostawców zewnętrznych, kontrahentów, użytkowników zdalnych i specjalnych/uprzywilejowanych. Dzięki regułom i politykom, Teramind UAM wychwytuje incydenty naruszeń jako dowody śledcze i podejmuje działania w celu ostrzegania, zatrzymywania, blokowania i innych. Teramind UAM może również mierzyć produktywność pracowników, przeprowadzać analizy ryzyka, zapobiegać nieautoryzowanemu wyciekowi danych i śledzić, w jaki sposób pracownicy i dostawcy zewnętrzni uzyskują dostęp do zasobów firmy, gdy są zalogowani w pracy. Wreszcie, w przypadku naruszenia danych lub incydentu bezpieczeństwa, Teramind UAM zapewnia kompleksowe dane dowodowe i nagrania sesji, aby zidentyfikować pracowników i dostawców, którzy spowodowali naruszenie zasad wraz z precyzyjnie wyznaczonym śladem ich aktywności.

Teramind DLP to rozwiązanie zapobiegające utracie danych, monitorowanie aktywności użytkowników i wykrywanie zagrożeń wewnętrznych na jednej platformie.

Zapraszamy serdecznie do rejestracji!

Agenda

 • Jak wyglądają modele pracy po pandemii? Czy wybrać pracę stacjonarną, zdalną czy hybrydową?
 • Jak chronić poufne dane i procesy w firmie, dzięki Teramind DLP
 • Teramind UAM – narzędzie przynoszące korzyści biznesowe
 • Live Demo

Teramind

Założona w 2014 roku firma Teramind jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań do monitorowania aktywności pracowników i użytkowników, analizy zachowań użytkowników, wykrywania zagrożeń wewnętrznych, analizy śledczej i zapobiegania utracie danych. Ponad 2000 organizacji z branży finansowej, detalicznej, produkcyjnej, energetycznej, technologicznej, opieki zdrowotnej i rządowej na całym świecie zaufało wielokrotnie nagradzanej platformie Teramind, która wykrywa, rejestruje i zapobiega nieuczciwym zachowaniom użytkowników, a także pomaga zespołom zwiększać produktywność i wydajność. Siedziba główna firmy Teramind znajduje się w Miami na Florydzie, a sprzedaż i wsparcie techniczne działają na całym świecie.

Dowiedz się więcej o Teramind

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane