LIVE Webinar

Jak mierzyć efektywność i aktywność pracowników podczas pracy zdalnej?

Poznaj Teramind User Activity Monitoring oraz Teramind Data Loss Prevention

Start: środa, 14 czerwca 2023 r. godzina 10:00
Partnerzy
spotkania:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniu Teramind. Rozwój firmy oraz wzrost liczby pracowników niesie coraz większe wyzwania w kwestii monitoringu pracowników. Rozwiązanie przynoszą narzędzie firmy Teramind – User Activity Monitoring (UAM) oraz Data Loss Prevention (DLP).

Teramind UAM wykracza poza podstawowe funkcje monitorowania pracowników oraz dodaje inteligentną analizę opartą na zachowaniu, aby zapewnić wgląd w działania i zautomatyzowane odpowiedzi na zagrożenia generowane przez pracowników. Może monitorować pracowników, dostawców zewnętrznych, kontrahentów, użytkowników zdalnych i specjalnych/uprzywilejowanych. Dzięki regułom i politykom, Teramind UAM wychwytuje incydenty naruszeń jako dowody śledcze i podejmuje działania w celu ostrzegania, zatrzymywania, blokowania i innych. Teramind UAM może również mierzyć produktywność pracowników, przeprowadzać analizy ryzyka, zapobiegać nieautoryzowanemu wyciekowi danych i śledzić, w jaki sposób pracownicy i dostawcy zewnętrzni uzyskują dostęp do zasobów firmy, gdy są zalogowani w pracy. Wreszcie, w przypadku naruszenia danych lub incydentu bezpieczeństwa, Teramind UAM zapewnia kompleksowe dane dowodowe i nagrania sesji, aby zidentyfikować pracowników i dostawców, którzy spowodowali naruszenie zasad wraz z precyzyjnie wyznaczonym śladem ich aktywności.

Teramind DLP to rozwiązanie zapobiegające utracie danych, monitorowanie aktywności użytkowników i wykrywanie zagrożeń wewnętrznych na jednej platformie.

Zapraszamy serdecznie do rejestracji!

Agenda

 • Jak wyglądają modele pracy po pandemii? Czy wybrać pracę stacjonarną, zdalną czy hybrydową?
 • Jak chronić poufne dane i procesy w firmie, dzięki Teramind DLP
 • Teramind UAM – narzędzie przynoszące korzyści biznesowe
 • Live Demo

Teramind

Założona w 2014 roku firma Teramind jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań do monitorowania aktywności pracowników i użytkowników, analizy zachowań użytkowników, wykrywania zagrożeń wewnętrznych, analizy śledczej i zapobiegania utracie danych. Ponad 2000 organizacji z branży finansowej, detalicznej, produkcyjnej, energetycznej, technologicznej, opieki zdrowotnej i rządowej na całym świecie zaufało wielokrotnie nagradzanej platformie Teramind, która wykrywa, rejestruje i zapobiega nieuczciwym zachowaniom użytkowników, a także pomaga zespołom zwiększać produktywność i wydajność. Siedziba główna firmy Teramind znajduje się w Miami na Florydzie, a sprzedaż i wsparcie techniczne działają na całym świecie.

Dowiedz się więcej o Teramind

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Zoom.

Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane