LIVE Webinar

Poznaj szersze możliwości wirtualizacji dzięki VMware Horizon Cloud

Start: wtorek, 6 czerwca 2023 r. godzina 10:00

Partnerzy
spotkania:

Zapraszamy na webinar, na którym przedstawimy rozwiązanie VMware Horizon, które zwiększa możliwości Azure Virtual Desktop.

Na webinarze dowiesz się jak:

 • Jak dzięki VMware Horizon rozszerzyć możliwości Azure Virtual Desktop
 • Jak uprościć zarządzanie, zwiększyć doświadczenia pracowników i przyspieszyć dostarczanie aplikacji w czasie rzeczywistym.
 • Jak osiągnąć hybrydową wirtualizację desktopów.
 • Jak dostarczyć najbardziej opłacalne, oparte na chmurze wirtualne desktopy i aplikacje Windows w środowisku chmury hybrydowej, korzystając z istniejących inwestycji w siedzibie firmy.
 • Jak uprościć zarządzanie obrazami i aplikacjami oraz zapewnić monitorowanie wydajności użytkowników końcowych – wszystko dzięki jednej platformie Horizon Control Plane.
 • Jak zmniejszyć miesięczne koszty infrastruktury, zwiększając jednocześnie skalowalność i łatwość zarządzania dzięki architekturze Horizon Cloud next-gen.

Nie ma jednego rozwiązania, które pasowałoby do rozwiązań dekstop oraz wirtualizacji.
Za to robi to jedna firma: VMware.

 

Agenda

 • Poznaj VMware Horizon

 • Jak za pomocą VMware Horizon zmaksymalizować możliwości Azure Virtual Desktop

 • Live Demo

VMware Horizon

Rozwiązanie obniżające koszty utrzymania i zarządzania IT dzięki wirtualizacji stacji roboczych (VDI) oraz aplikacji (VDA).
Horizon to platforma do dostarczania różnego rodzaju systemów operacyjnych na dowolne urządzenie. Wykorzystując to rozwiązanie, użytkownicy mają dostęp do swoich pulpitów i aplikacji za pośrednictwem jednego obszaru roboczego. Dodatkowo optymalizacja kosztowa rozwiązania oraz jego możliwości technologiczne i biznesowe znajdują uznanie wśród w coraz większej ilości firm. Firma VMware ze swoją platformą Horizon daje jednocześnie właściwe narzędzie do budowania środowisk multi-cloud oraz zaawansowane narzędzia zarządzania środowiskiem VDI.

Azure Virtual Desktop

To usługa wirtualizacji aplikacji i pulpitu działająca na platformie Microsoft Azure. Umożliwia użytkownikom końcowym bezpieczne łączenie się z pełnym pulpitem z dowolnego urządzenia

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Zoom.

Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane