VOD Webinar

Zoom & Yealink – idealny duet do sal wideokonferencyjnych

Październik 2023 r.

Partnerzy

yealink logo
Szanowni Państwo, zapraszamy na bezpłatny webinar na temat dedykowanych do sal wideokonferencyjnych rozwiązań firmy Zoom oraz Yealink. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości produktów Yealink w połączeniu z różnymi platformami do wideokonferencji. Zapraszamy!

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Jak wykorzystać Zoom w sali konferencyjnej
 • Co można zyskać dzięki funkcjom Zoom Rooms
 • Jak dobrać odpowiednie wyposażenie do sali konferencyjnej
 • Jak najlepiej wykorzystać rozwiązania Yealink w swojej sali
 • Jakie są zalety współpracy Zoom z Yealink

Zoom Rooms

to oparty na oprogramowaniu system pokoi, który zapewnia zintegrowane otoczenie dla prowadzenia konferencji głosowych, bezprzewodowego udostępniania ekranu i prowadzenia wideokonferencji. Z systemu Zoom Rooms możemy korzystać stacjonarnie w danym pomieszczeniu lub zdalnie z innego pomieszczenia, korzystający ze swoich komputerów lub urządzeń mobilnych.

Yealink MeetingBoard 65

jest dotykowym ekranem all-in-one z wbudowaną kamerą 4k oraz matrycą 16 mikrofonów beamforming. Użytkownik może szybko przełączać się między systemem Android 10, Windows OS z natywnym Teams oraz trybem BYOD.

Yealink MeetingBar A20

to dedykowane do współpracy z aplikacją Zoom rozwiązanie, optymalnie sprawdzające się w małych pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie typu plug-and-play, zatem wystarczy podłączyć je do komputera z zainstalowaną aplikacją Zoom i można rozpoczynać wideo spotkanie.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  VMware VOD Zoom & Yealink