VOD Webinar

Nowoczesne podejście do ochrony i zarządzania urządzeniami końcowymi z wykorzystaniem rozwiązań VMware

Poznaj rozwiązania VMware Workspace One UEM, Mobile Threat Defense, Horizon.

Nagranie z dnia: 21 listopada 2023 r.

Partnerzy

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, w ramach którego przedstawimy najczęściej wykorzystywane powierzchnie ataku na środowiska pracy zdalnej i w jaki sposób przy wykorzystaniu rozwiązań VMware możemy się przed nimi obronić.

W trakcie prezentacji specjaliści z VMware przedstawią, jak zbudować zabezpieczone przed cyberatakami środowisko pracy zdalnej – jak zadbać o aplikacje, urządzenia końcowe, dane i jak utrzymać ciągłość działania w organizacji.

.

Krzysztof Królak
Senior Solution Engineer
Digital Workspace
VMware
Roch Malinowski
VMware EUC Sales Specialist

Agenda

 • Anywhere Workspace.
 • Mechanizm Zero Trust.
 • Zabezpieczenie urządzeń mobilnych.
 • Bezpieczny pulpit zdalny.
 • Autonomiczne środowisko.
 • Studium przypadku.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Uczestnicząc w webinarze poznasz:

 • Rozwiązania VMware: Workspace One, Mobile Threat Defense, Horizon.
 • Jakie aspekty należy zwracać uwagę podczas transformacji cyfrowej organizacji i jakie elementy rozwiązań warto brać pod uwagę implementując nowoczesne mechanizmy dla pracy hybrydowej w organizacjach od strony szeroko rozumianego IT i bezpieczeństwa..
 • Specjalistyczne mechanizmy zabezpieczeń przed zagrożeniami charakterystycznymi dla urządzeń mobilnych. W jaki sposób łatwo i wygodnie wdrożyć Workspace ONE Mobile Threat Defense.
 • Jak zapewnić wzmocnienie zasad bezpieczeństwa urządzeń mobilnych w całej organizacji, wykorzystując analizę danych z urządzeń, aplikacji i działań użytkownika, realizowaną przez Workspace One Intelligence.
 • Jak dostarczyć najbardziej opłacalne, oparte na chmurze wirtualne desktopy i aplikacje Windows w środowisku chmury hybrydowej, korzystając z istniejących inwestycji w siedzibie firmy. Poznaj VMware Horizon.

VMware Workspace ONE UEM

W oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Workspace ONE jest doskonałym narzędziem do wdrożenia architektury Zero Trust, integrując w sobie mechanizmy do zarządzania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa. Workspace ONE UEM jest odpowiedzią na problemy departamentów IT z efektywnym zarządzaniem aktywacją, bezpieczeństwem, aplikacjami, wsparciem dla użytkowników oraz cyklem życia urządzenia mobilnego w przedsiębiorstwie. Używając jednej, centralnej konsoli, Workspace ONE UEM dostarcza narzędzi, które są gwarantem bezpieczeństwa urządzeń mobilnych niezależnie od systemu operacyjnego (Android, Apple iOS, Mac OS, Windows, Windows Mobile, Chrome).

Workspace ONE Mobile Threat Defense

Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę punktów końcowych dla systemów iOS, Android i Chrome OS, chroniąc urządzenia przed zagrożeniami opartymi na aplikacjach, urządzeniach, systemie operacyjnym i sieci. Integracja Mobile Threat Defense z Workspace ONE UEM umożliwia organizacji przyjęcie bezpiecznej mobilności bez obniżania produktywności. Umożliwia integrację zdarzeń związanych z zagrożeniami i urządzeniami mobilnymi z przepływami pracy dotyczącymi incydentów i zdarzeń bezpieczeństwa. Ponadto Mobile Threat Defense pozwala usprawnić zarządzanie urządzeniami i egzekwowanie przepisów w przypadku wykrycia zagrożeń.

VMware Horizon

Rozwiązanie obniżające koszty utrzymania i zarządzania IT dzięki wirtualizacji stacji roboczych (VDI) oraz aplikacji (VDA). Horizon to platforma do dostarczania różnego rodzaju systemów operacyjnych na dowolne urządzenie. Wykorzystując to rozwiązanie, użytkownicy mają dostęp do swoich pulpitów i aplikacji za pośrednictwem jednego obszaru roboczego. Dodatkowo optymalizacja kosztowa rozwiązania oraz jego możliwości technologiczne i biznesowe znajdują uznanie wśród w coraz większej ilości firm. Firma VMware ze swoją platformą Horizon daje jednocześnie właściwe narzędzie do budowania środowisk multi-cloud oraz zaawansowane narzędzia zarządzania środowiskiem VDI.

Worskpace ONE Assist

Worskpace ONE Assist jest osobnym serwerem, który integruje się z AirWatch, dzięki czemu możemy bezpośrednio z jego konsoli, wykorzystując HTML5, połączyć się zdalnie z wybranym urządzeniem użytkownika. Proces łączenia się jest prosty i szybki, a w zależności od platformy mamy różne możliwości podglądu bądź sterowania tym urządzeniem

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

  Nowoczesne podejście do ochrony i zarządzania urządzeniami końcowymi z wykorzystaniem rozwiązań VMware: Workspace One, Mobile Threat Defense, Horizon.

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  VMware webinar 2023 11