VOD Webinar

Wykorzystaj Pełen Potencjał Microsoft 365

Nagranie z dnia 24 stycznia.

Partnerzy

Zapraszamy na darmowy webinar poświęcony prezentacji pełnemu wykorzystaniu potencjału Microsoft 365, który integruje niezbędne narzędzia które usprawniają pracę i komunikację. Jednak doświadczenie pokazuje nam, że większość klientów z nich nie jest świadoma bogactwa możliwości dostępnych w pakiecie Microsoft 365 poza dobrze znanymi aplikacjami biurowymi. Podczas tego wydarzenia skoncentrujemy się na prezentacji mniej znanych, ale wyjątkowo przydatnych aplikacji i funkcji, dostępnych bez dodatkowych kosztów w pakiecie Microsoft 365. Omówimy, jak aplikacja Planner umożliwia szybkie planowanie i zarządzanie zadaniami, jak kontrolować postęp zadań dzięki aplikacji To Do. Ponadto, przedstawimy aplikację Lists, pozwalającą na efektywne zarządzanie danymi, oraz aplikację Booking, ułatwiającą planowanie spotkań i rezerwacji. Zaprezentujemy Microsoft Forms jako nie tylko narzędzie do tworzenia ankiet, ale również wszechstronny formularz.

Dołącz do spotkania, aby poznać dotąd mniej znane aplikacje, które usprawnią Twoją codzienną pracę i są dostępne w Twoim pakiecie.

Doświadczony prezenter

Spotkanie poprowadzi certyfikowany trener Microsoft, doświadczony wykładowca oraz prawdziwy pasjonata technologii. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują nie tylko interesującą prezentację, ale także praktyczne i wartościowe spojrzenie na omawiane tematy:
Arkadiusz Mostowski z Greeneris.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • jak aplikacja Planner umożliwia efektywne zarządzanie zadaniami w Twoim zespole,
 • jak aplikacja Lists umożliwia efektywne zarządzanie danymi,
 • jak aplikacja To Do wspomaga kontrolę nad postępem zadań,
 • jak aplikacja Booking ułatwia planowanie spotkań i rezerwacji,
 • jak aplikacja Forms może być wykorzystywana nie tylko do tworzenia ankiet, ale również jako wszechstronny formularz,
 • jak aplikacja Loop ułatwia współpracę zespołową,
 • jak aplikacja Sway pomaga w tworzeniu dynamicznych i atrakcyjnych prezentacji, raportów czy historii,
 • jak aplikacja Stream wspiera w zarządzaniu plikami wideo w organizacji.

Agenda spotkania

Uczestnicząc w naszym webinarze, zdobędziesz wiedzę na temat mniej znanych, ale niezwykle przydatnych aplikacji dostępnych w pakiecie Microsoft 365. Otrzymasz umiejętność skutecznego korzystania z aplikacji Planner do efektywnego zarządzania zadaniami w zespole, zrozumiesz funkcje aplikacji Lists w kontekście efektywnego zarządzania danymi, a także otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania aplikacji To Do do skutecznej kontroli postępu pracy. Ponadto, dowiesz się, jak aplikacja Booking ułatwia planowanie spotkań i rezerwacji, oraz jak aplikacja Forms może pełnić rolę wszechstronnego narzędzia, nie tylko do tworzenia ankiet, ale także jako funkcjonalny formularz.
 • Planner – Efektywne Zarządzanie Zadaniami w Zespole.
 • Forms – Wykorzystanie narzędzia w różnych scenariuszach.
 • Booking – Planowanie Spotkań i Rezerwacji.
 • To Do – Śledzenie Postępu i Zarządzanie Zadaniami.
 • Lists – Zarządzanie Danymi i Projektami.
 • Sway – Tworzenie prezentacji, raportów.
 • Loop – Wsparcie pracy zespołowej.

Opis usług

Defender for Office 365

Planner skutecznie pomaga w zarządzaniu zadaniami w zespole. Umożliwia planować zadania, przypisywać je członkom zespołu, monitorować postępy i komunikować się na temat zadania w jednym miejscu
Booking wspomaga proces planowania spotkań i rezerwacji, skracając czas organizacji spotkań i przyczyniając się do efektywnej koordynacji harmonogramu.
ToDo pomaga śledzić postępy, ale również efektywnie wspiera w zarządzaniu zadaniami.
Lists narzędzie umożliwiające efektywne zarządzanie danymi i projektami. Dzięki funkcjom organizacyjnym pozwala na strukturyzację informacji, tworzenie list zadań i skuteczne śledzenie postępów.
Forms nie tylko tworzy klasyczne ankiety, ale także umożliwia zbieranie danych i organizowanie zapisów.
Sway umożliwia kreatywne i dynamiczne tworzenie prezentacji, raportów czy historii, oferujące nowoczesne i atrakcyjne sposoby prezentacji treści.
Steram umożliwia zarządzania plikami wideo w organizacji, ułatwiająca udostępnianie, wyszukiwanie i przeglądanie
Loop narzędzie do efektywnej współpracy zespołowej

 

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane