VOD Webinar

Bezpieczna wymiana Informacji i danych dzięki Microsoft 365

Nagranie z dnia 13 lutego 2024 r.

Partnerzy

Zapraszamy na webinar poświęcony bezpiecznej wymianie informacji i danych w ramach platformy Microsoft.

W obecnej rzeczywistości, w której informacje mają kluczowe znaczenie, priorytetem staje się nie tylko dbanie o poufności informacji, ale także zapewnienie bezpiecznego przekazywania danych. W środowisku pełnym cyfrowych wyzwań, nasza zdolność do odpowiedzialnego zarządzania danymi jest kluczowa dla zapewnienia nie tylko bezpieczeństwa, ale także wiarygodności naszej relacji z klientami. To podejście nie tylko zabezpiecza nas przed wieloma rodzajami ryzyka, ale także utrwala naszą pozycję jako partnera wartościowego i godnego zaufania. Podczas spotkania przedstawimy jak skutecznie zarządzać uprawnieniami do dokumentów, klasyfikować dane, bezpiecznie udostępniać pliki oraz chronić informacje przed nieuprawnionym udostępnianiem.
Dołącz do naszego spotkania, aby zdobyć wiedzę oraz praktyczne narzędzia, które wspomogą Twoją firmę w bezpiecznej wymianie informacji i danych.

Doświadczony prezenter

Spotkanie poprowadzi certyfikowany trener Microsoft, doświadczony wykładowca oraz prawdziwy pasjonata technologii. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują nie tylko interesującą prezentację, ale także praktyczne i wartościowe spojrzenie na omawiane tematy:
Arkadiusz Mostowski z Greeneris.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • Jak ważny jest kontrolowany dostęp do dokumentów i zasobów w Microsoft 365, mający celu zapewnienie bezpiecznego i kontrolowanego dostępu do kluczowych informacji.
 • Jak efektywnie klasyfikować dane i nadawać im etykiety, aby ułatwić zarządzanie i zabezpieczanie informacji zgodnie z politykami bezpieczeństwa.
 • Jak bezpiecznie udostępniać pliki w ramach platformy SharePoint i OneDrive.
 • Jak skutecznie stosować metody zabezpieczania informacji przed nieuprawnionym udostępnianiem w trakcie komunikacji przy użyciu Microsoft Teams i wiadomości e-mail.
 • Jak wykorzystać narzędzia Microsoft 365 do monitorowania i ograniczania dostępu do udostępniania danych poza organizację.
 • Jak zarządzać danymi na urządzeniach mobilnych za pomocą DLP Endpoint.

Agenda spotkania

W trakcie naszego webinaru otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące bezpiecznej wymianie informacji w Twojej firmie. Nie musisz już samodzielnie szukać informacji w internecie – dostarczymy konkretne odpowiedzi i sprawdzone metody, które można natychmiast wdrożyć w Twojej organizacji. Dołączając do nas, otrzymasz wiedzę, która pomoże Ci bezpiecznie udostępniać dane w Twojej organizacji jak i poza.
 • Praktyki zarządzania dostępem do dokumentów i zasobów w Microsoft 365.
 • Klasyfikacja danych i nadawania etykiet w celu łatwiejszego zarządzania i zabezpieczania informacji.
 • Bezpieczne udostępnianie plików w ramach platformy SharePoint i OneDrive.
 • Zabezpieczanie informacji przed nieuprawnionym udostępnianiem w ramach komunikacji za pomocą Teams oraz wiadomości e-mail.
 • Wykorzystanie narzędzi Microsoft 365 do monitorowania i ograniczania dostępu do danych poza firmą.
 • Strategie bezpiecznego zarządzania danymi na urządzeniach mobilnych w ramach DLP Endpoint.

Opis usług Microsoft

DLP for Office

Zapobiega utracie danych, chroniąc poufne informacje przed nieautoryzowanym dostępem.

DLP for Endpoint

Skupia się na monitorowaniu i zarządzaniu danymi na urządzeniach końcowych.

Azure Information Protection (AIP)

Zapewnia bezpieczeństwo poufnych informacji firmowych. Działa poprzez klasyfikowanie danych i przypisywanie odpowiednich etykiet, które określają poziomy poufności i zabezpieczeń. Dzięki AIP organizacje mogą kontrolować dostęp do swoich danych, śledzić ich ruch, a także uniemożliwiać nieuprawnionym użytkownikom dostęp do kluczowych informacji.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane