Live Webinar

Zabezpiecz się przed zaawansowanymi zagrożeniami dzięki Microsoft 365 Business Premium

Do More with Microsoft 365 Business Premium
Nagranie z dnia 29 lutego 2024 r.

Partnerzy

Zapraszamy na webinar poświęcony skutecznej ochronie przed zagrożeniami przy użyciu systemu EDR Microsoft Defender.

Obecnie liczba incydentów związanych z bezpieczeństwem informatycznym stale rośnie, a charakter tych zdarzeń staje się coraz bardziej zaawansowany. Standardowa ochrona antywirusowa, działająca jedynie po wykryciu konkretnego zagrożenia, okazuje się niewystarczająca. W odpowiedzi na te wyzwania, coraz bardziej niezbędne stają się nowoczesne narzędzia, które potrafią wykrywać i blokować zagrożenia, nawet te, które już uzyskały dostęp do urządzeń, a których charakterystyki mogą być nowe i nieznane.

Podczas tego spotkania skupimy się na istotnych aspektach nowoczesnej ochrony przed cyberzagrożeniami, prezentując możliwości, jakie oferuje Microsoft Defender for Endpoint. Omówimy różnice między EDR a XDR, zapewniając głębsze zrozumienie ich funkcji i roli w dzisiejszym świecie cyberbezpieczeństwa. Przedstawimy korzyści wynikające z integracji z platformą Microsoft 365. A także skoncentrujemy się na praktycznych przykładach skutecznej detekcji i reakcji na ataki, omawiając automatyzację procesów reakcji na zagrożenia, która jest istotnym elementem w szybkiej i skutecznej obronie przed różnorodnymi atakami.

Doświadczony prezenter

Spotkanie poprowadzi certyfikowany trener Microsoft, doświadczony wykładowca oraz prawdziwy pasjonata technologii. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują nie tylko interesującą prezentację, ale także praktyczne i wartościowe spojrzenie na omawiane tematy:
Arkadiusz Mostowski z Greeneris.

Agenda spotkania

Dołącz do webinaru, aby zdobyć praktyczną wiedzę i lepiej zrozumieć, jak skutecznie chronić swoje zasoby przed zaawansowanymi zagrożeniami. Podczas webinaru dowiesz się jak:

 • Jakie różnice są między EDR a XDR?
 • Czym jest Microsoft Defender for Endpoint?
 • Jakie kluczowe funkcje i możliwości oferuje Microsoft 365 Defender for Endpoint?
 • Jak wygląda integracja z platformą Microsoft 365?
 • Jak wygląda praktyczna strona skutecznej detekcji i reakcji na ataki?
 • Jak automatyzacja procesów reakcji na zagrożenia wpływa na jakość skutecznej ochrony?

Bonus: Oferta Specjalna dla Uczestników

Atrakcyjna cena zakupu licencji Microsoft i możliwość uruchomienia licencji testowych. Zapytaj o ofertę po spotkaniu!
Omawiane rozwiązania:

Defender for Endpoint

Identyfikuje, zatrzymuje i neutralizuje zagrożenia związane z urządzeniami końcowymi w sieci firmowej. Pozwala to szybko reagować na incydenty związane z bezpieczeństwem, minimalizując ryzyko ataków na urządzenia pracowników.

Microsoft 365 Business Premium

Microsoft 365 Business Premium to kompleksowe rozwiązanie dla firm, łączące narzędzia do efektywnej pracy, usługi zabezpieczeń oraz funkcje do zarządzania urządzeniami.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane