VOD Webinar

Nie tylko Team Viewer. Splashtop – wyższy poziom bezpiecznego zdalnego dostępu, pracy oraz wsparcia IT

Nagranie z dnia 20 lutego 2024 r.

Partnerzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa na webinar poświęcony technologii Splashtop. Obecne czasy wymagają od organizacji bezpiecznego zdalnego dostępu, zdalnego sterowania oraz wsparcie z każdego urządzenia. Splashtop umożliwia dostęp do aplikacji i danych korporacyjnych jak również zdalny dostęp do komputerów pracowników znajdujących się w dowolnej lokalizacji – dostęp na urządzenia typu tablety, smartfony z systemami iOS i Android oraz komputery PC i Mac. Jest to innowacyjne i najlepiej ocenione przez wielu ekspertów rozwiązanie pracy zdalnej na ekranach dotykowych, dzięki czemu pracownicy zdalni mogą szybko i łatwo korzystać z biurowych, branżowych aplikacji, grafik 3D oraz niestandardowych aplikacje internetowych z domu lub w podróży. Rozwiązanie jest efektywne technicznie i kosztowo, jak również jest alternatywą dla rozwiązań zdalnego dostępu typu VDI, w których to wymagane jest budowanie zaawansowanej architektury technicznej.

Na webinarze poznasz:

 • Jakie są aktualne trendy w bezpieczeństwie pracy zdalnej.
 • Jak zapewnić organizacji bezpieczny zdalny dostęp, zdalne sterowanie oraz wsparcie z każdego urządzenia.
 • Rozwiązania Splashtop oraz rodzaje wersji użytkowania.
 • Zobaczysz demo rozwiązania Splashtop oraz jego działanie w praktyce.

Splashtop

Splashtop występuje w wersjach:

Splashtop wersja Business

Jest idealnym rozwiązaniem dla małych, średnich i dużych firm lub działów IT i biznes, które muszą zabezpieczyć zdalny dostęp z iPadów, tabletów, smartfonów, komputerów przenośnych bez konieczności inwestycji w infrastrukturę sieciową.

Splashtop wersja Enterprise

Jest rozwiązaniem dla średnich i dużych firm oraz firm o restrykcyjnym podejściu do bezpieczeństwa, które chcą zabezpieczyć zdalny dostęp do komputerów z iPadów, tabletów poprzez własną dedykowaną infrastrukturę sieciową.

Splashtop wersja SOS

Łatwe w użyciu rozwiązanie zdalnego wsparcia, które zapewnia obsługę wielu platform i umożliwia szybkie rozwiązywanie problemów.

Przeczytaj więcej na stronie: Splashtop – oprogramowania do zdalnego pulpitu i wsparcia

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane