VOD Webinar

Cześć, jestem Copilot

Twój partner AI w biznesie

Nagranie z dnia 5 marca 2024 r.

Partnerzy

Cześć, jestem Copilot. Zapraszam na webinar, na którym dowiesz się więcej o mojej usłudze i jej możliwościach.

Microsoft 365 Copilot to nowy cyfrowy asystent AI opracowany przy użyciu ChatGPT w wersji 4 i Microsoft Graphs. Copilot ma na celu ułatwienie pracy użytkownikom programów z pakietu Microsoft 365, takich jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Microsoft Teams, i innych. Asystent umożliwia komunikację z systemem za pomocą języka naturalnego, co pozwala na przyspieszenie i uproszczenie pracy. Microsoft 365 Copilot łączy w sobie wydajne modele językowe z danymi i aplikacjami biznesowymi z pakietu Microsoft 365, zapewniając zaawansowane możliwości analityczne oraz optymalizację procesów biznesowych.

Jak Microsoft Copilot współpracuje z Microsoft 365?

Microsoft Copilot to narzędzie, które ma na celu zwiększenie kreatywności, organizacji zadań i umiejętności użytkowników, a także usprawnienie ich pracy w codziennych zadaniach.

Wykorzystuje wstępnie wytrenowane modele, takie jak GPT-4, aby zrozumieć, podsumowywać, przewidywać i generować zawartość. Te modele są zaprojektowane specjalnie do tych zadań.

Copilot korzysta z danych z usługi Microsoft Graph, takich jak wiadomości e-mail, czaty i dokumenty, do których masz uprawnienia dostępu.

Copilot współpracuje z aplikacjami, których codziennie używasz.

Poznaj jak w codziennej pracy możesz wykorzystać sztuczną inteligencję zwiększając swoją efektywność i oszczędzając czas.

Word: Generowanie tekstu z formatowaniem i bez formatowania w nowych lub istniejących dokumentach. Możesz również używać plików Word do osadzania danych.

PowerPoint: Tworzenie nowych prezentacji na podstawie poleceń lub plików programu Word z wykorzystaniem szablonów korporacyjnych. Możesz również korzystać z plików PowerPoint do osadzania danych.
Outlook: Copilot pomaga w tworzeniu treści, podsumowywaniu i zadawaniu pytań dotyczących dokumentów za pośrednictwem czatu.
Teams: Copilot działa w kontekście pracy zespołowej, wspierając użytkowników w tworzeniu treści i komunikacji.
Excel: Copilot pomaga w dodawaniu slajdów, obrazów lub wprowadzaniu zmian w formatowaniu całej prezentacji.

Agenda spotkania

Cześć, jestem Copilot – Twój partner AI w biznesie

 • Idea i cel mojego istnienia
 • Jak działa moja technologia oraz jak się komunikuję
 • Przykłady, jak możesz wykorzystać moje umiejętności
 • Jak pomagam poprawić jakość Twojej pracy?
 • Naucz się mojego języka, aby otrzymywać najlepsze odpowiedzi
 • Integracja moich umiejętności z programami biurowymi Office
 • Jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa z Copilot Security?
 • Jak mnie kupić? – licencjonowanie Microsoft Copilot?

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane