Live Webinar

Jak wybierać odpowiedni plan Microsoft 365 dla Twojej firmy?

Nagranie z dnia 4 kwietnia 2024 r.

Partnerzy

Jak wybierać odpowiedni plan Microsoft 365 dla Twojej firmy?

Zachęcamy do udziału w nadchodzącym webinarze, gdzie będziemy omawiać kwestie związane z licencjonowaniem oraz planami subskrypcyjnymi w ramach Microsoft 365. Podczas tego wydarzenia szczegółowo przeanalizujemy różnice między pakietami Office 365 a Microsoft 365, prezentując dostępne subskrypcje oraz plany licencyjne. Dodatkowo, przedstawimy strategie zmian i aktualizacji planów w ramach platformy Microsoft 365. Wiemy, że dokonanie właściwego wyboru może stanowić wyzwanie, dlatego podczas webinaru zaprezentujemy praktyczne wskazówki, które pomogą Państwu podjąć świadomą decyzję, zgodną z potrzebami i strategią Państwa organizacji.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • Czym różni się Office 365 od Microsoft 365.
 • Szczegółowy przegląd dostępnych subskrypcji i planów licencyjnych oferowanych przez Microsoft, aby pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej organizacji.
 • Jakie są możliwości zmiany lub aktualizacji planów licencyjnych w ramach platformy Microsoft 365, aby elastycznie dostosować się do zmieniających się potrzeb biznesowych.
 • Omówienie podstawowych pojęć związanych z platformą Microsoft 365.

Agenda spotkania

 • Różnice między Office 365 a Microsoft 365.
 • Przegląd dostępnych subskrypcji i planów licencyjnych w ramach Microsoft 365.
 • Strategia zmian i aktualizacji planów licencyjnych w ramach Microsoft 365.
 • Omówienie podstawowych pojęć związanych z Microsoft 365.

Microsoft 365

Microsoft 365 to kompleksowa usługa, która integruje aplikacje biurowe, narzędzia do komunikacji i współpracy, oraz zaawansowane usługi bezpieczeństwa, wszystko to w jednym pakiecie subskrypcyjnym. Dzięki Microsoft 365 użytkownicy mają dostęp do popularnych aplikacji, takich jak Word, Excel i Outlook, a także narzędzi do współpracy w czasie rzeczywistym, jak SharePoint i Teams. Dodatkowo, platforma oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń, w tym ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi, zarządzanie dostępem oraz kontrolę zgodności z przepisamizenia czy stan zabezpieczeń.

 

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane