VOD Webinar

Nowy rozdział w VMware, czyli świetlana przyszłość End User Computing

Nagranie z dnia 9 kwietnia 2024 r.

Partnerzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie z Inżynierem VMware by Broadcom odpowiadającym za obszar Cyfrowego Miejsca Pracy. Porozmawiamy o tym, czego można się spodziewać po samych produktach, ale też jaka jest najbliższa przyszłość dywizji EUC VMware by Broadcom.

.

Krzysztof Królak Senior Solution Engineer Digital Workspace VMware

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Jak Broadcom wpłynął na rozwój platformy Workspace One?
 • Czy po przejęciu przez Broadcom, VMware „uprościł” model licencyjny?
 • Jaka jest najbliższa przyszłość rozwiązań Workspace One i Horizon?
 • Czy możesz rozwinąć swoje środowiska i wznieść je na wyższy poziom?
 • Czy wciąż warto inwestować w technologie Workspace One i Horizon?

Agenda

 • Jaka jest przyszłość dywizji EUC
 • Nowa odsłona Workspace One UEM
 • Zmieniamy zasady gry, czyli AppVolumes na żądanie
 • Workspace One Intelligence, czyli dlaczego postawiliśmy na sztuczną inteligencję zanim stała się popularna
 • Q&A

VMware Workspace ONE UEM

W oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Workspace ONE jest doskonałym narzędziem do wdrożenia architektury Zero Trust, integrując w sobie mechanizmy do zarządzania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa. Workspace ONE UEM jest odpowiedzią na problemy departamentów IT z efektywnym zarządzaniem aktywacją, bezpieczeństwem, aplikacjami, wsparciem dla użytkowników oraz cyklem życia urządzenia mobilnego w przedsiębiorstwie. Używając jednej, centralnej konsoli, Workspace ONE UEM dostarcza narzędzi, które są gwarantem bezpieczeństwa urządzeń mobilnych niezależnie od systemu operacyjnego (Android, Apple iOS, Mac OS, Windows, Windows Mobile, Chrome).

VMware Horizon

Rozwiązanie obniżające koszty utrzymania i zarządzania IT dzięki wirtualizacji stacji roboczych (VDI) oraz aplikacji (VDA). Horizon to platforma do dostarczania różnego rodzaju systemów operacyjnych na dowolne urządzenie. Wykorzystując to rozwiązanie, użytkownicy mają dostęp do swoich pulpitów i aplikacji za pośrednictwem jednego obszaru roboczego. Dodatkowo optymalizacja kosztowa rozwiązania oraz jego możliwości technologiczne i biznesowe znajdują uznanie wśród w coraz większej ilości firm. Firma VMware ze swoją platformą Horizon daje jednocześnie właściwe narzędzie do budowania środowisk multi-cloud oraz zaawansowane narzędzia zarządzania środowiskiem VDI.

Workspace ONE Intelligence

Workspace ONE Intelligence to platforma analizy danych dla systemu Workspace One. Agreguje, koreluje i analizuje dane z wielu źródeł oraz dostarcza informacji w dowolnej aplikacji i na dowolnym urządzeniu. Umożliwia organizacji przejście od reaktywnego do proaktywnego IT. Poprawia user experience pracowników, optymizuje zarządzanie ryzykiem, podnosi poziom bezpieczeństwa i przyspiesza operacje IT.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  VMware webinar 2024 04 09