Live Webinar

Nowy rozdział w VMware, czyli świetlana przyszłość End User Computing

Wtorek, 9 kwietnia 2024 r. godzina 10.00

Partnerzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie z Inżynierem VMware by Broadcom odpowiadającym za obszar Cyfrowego Miejsca Pracy. Porozmawiamy o tym, czego można się spodziewać po samych produktach, ale też jaka jest najbliższa przyszłość dywizji EUC VMware by Broadcom.

.

Krzysztof Królak
Senior Solution Engineer
Digital Workspace
VMware

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Jak Broadcom wpłynął na rozwój platformy Workspace One?
 • Czy po przejęciu przez Broadcom, VMware „uprościł” model licencyjny?
 • Jaka jest najbliższa przyszłość rozwiązań Workspace One i Horizon?
 • Czy możesz rozwinąć swoje środowiska i wznieść je na wyższy poziom?
 • Czy wciąż warto inwestować w technologie Workspace One i Horizon?

Agenda

 • Jaka jest przyszłość dywizji EUC
 • Nowa odsłona Workspace One UEM
 • Zmieniamy zasady gry, czyli AppVolumes na żądanie
 • Workspace One Intelligence, czyli dlaczego postawiliśmy na sztuczną inteligencję zanim stała się popularna
 • Q&A

VMware Workspace ONE UEM

W oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Workspace ONE jest doskonałym narzędziem do wdrożenia architektury Zero Trust, integrując w sobie mechanizmy do zarządzania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa. Workspace ONE UEM jest odpowiedzią na problemy departamentów IT z efektywnym zarządzaniem aktywacją, bezpieczeństwem, aplikacjami, wsparciem dla użytkowników oraz cyklem życia urządzenia mobilnego w przedsiębiorstwie. Używając jednej, centralnej konsoli, Workspace ONE UEM dostarcza narzędzi, które są gwarantem bezpieczeństwa urządzeń mobilnych niezależnie od systemu operacyjnego (Android, Apple iOS, Mac OS, Windows, Windows Mobile, Chrome).

VMware Horizon

Rozwiązanie obniżające koszty utrzymania i zarządzania IT dzięki wirtualizacji stacji roboczych (VDI) oraz aplikacji (VDA). Horizon to platforma do dostarczania różnego rodzaju systemów operacyjnych na dowolne urządzenie. Wykorzystując to rozwiązanie, użytkownicy mają dostęp do swoich pulpitów i aplikacji za pośrednictwem jednego obszaru roboczego. Dodatkowo optymalizacja kosztowa rozwiązania oraz jego możliwości technologiczne i biznesowe znajdują uznanie wśród w coraz większej ilości firm. Firma VMware ze swoją platformą Horizon daje jednocześnie właściwe narzędzie do budowania środowisk multi-cloud oraz zaawansowane narzędzia zarządzania środowiskiem VDI.

Workspace ONE Intelligence

Workspace ONE Intelligence to platforma analizy danych dla systemu Workspace One. Agreguje, koreluje i analizuje dane z wielu źródeł oraz dostarcza informacji w dowolnej aplikacji i na dowolnym urządzeniu. Umożliwia organizacji przejście od reaktywnego do proaktywnego IT. Poprawia user experience pracowników, optymizuje zarządzanie ryzykiem, podnosi poziom bezpieczeństwa i przyspiesza operacje IT.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Zoom.

Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  VMware webinar 2024 04 09