Live Webinar

Microsoft Exchange: efektywne narzędzie dla komunikacji i organizacji biznesowej

Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. godzina 10.00

Partnerzy

Zapraszamy serdecznie na webinar, który poświęcony będzie Microsoft Exchange – kompleksowemu narzędziu wspierającemu efektywną komunikację i organizację pracy biznesowej. W trakcie tego wydarzenia omówimy, jak wykorzystać pełny potencjał Microsoft Exchange, aby poprawić komunikację i zarządzanie w Twojej firmie. Dowiesz się nie tylko, czym jest Microsoft Exchange i jakie funkcje oferuje, ale także jakie korzyści niesie migracja do tego rozwiązania. Omówimy również skuteczne strategie zarządzania rolami administratorów oraz wykorzystania narzędzi takich jak Exchange Online Archiving i retencja do efektywnego zarządzania danymi archiwalnymi. Nie przegap okazji, dołącz do naszego webinaru i odkryj, jak wykorzystać Microsoft Exchange, aby podnieść wydajność i efektywność swojej firmy.

Doświadczony prezenter

Certyfikowany trener Microsoft, doświadczony wykładowca oraz prawdziwy pasjonata technologii. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują nie tylko interesującą prezentację, ale także praktyczne i wartościowe spojrzenie na omawiane tematy.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • Jakie główne funkcje korzyści wynikają z użytkowania Microsoft Exchange w kontekście efektywnej komunikacji biznesowej i organizacji pracy.
 • Jakie korzyści niesie migracja do Exchange Online.
 • Jak wygląda proces przenoszenia skrzynek pocztowych do chmury.
 • Jak efektywnie zarządzać pocztą.
 • Jakie funkcje i rolę pełni Administrator Exchange.
 • Jak korzystać z Exchange Online Archiving i retencji do efektywnego zarządzania danymi archiwalnymi.
 • Jak wygląda praca z Outlook.

Agenda spotkania

 • Czym jest i jak działa Microsoft Exchange Online.
 • Korzyści wynikające z migracji do Exchange Online.
 • Funkcje umożliwiające skuteczne zarządzanie pocztą elektroniczną.
 • Przedstawienie roli administratora Exchange oraz głównych funkcji, którymi dysponuje w zarządzaniu środowiskiem Exchange.
 • Omówienie możliwości Exchange Online Archiving i retencji w kontekście przechowywania i zarządzania danymi archiwalnymi.
 • Praktyczne wskazówki dotyczące współpracy z Outlook w celu zwiększenia efektywności pracy.

Microsoft Exchange

Microsoft Exchange to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia komunikację i organizację pracy w firmach. Dzięki swojej integracji z pakietem Office, wysokim standardom bezpieczeństwa oraz mobilności, jest nieodzownym narzędziem dla każdej nowoczesnej organizacji. Pozwala ona na korzystanie z zaawansowanych funkcji poczty elektronicznej, a także zapewnia możliwość organizacji kalendarzy, zarządzania kontaktami i zadaniami.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Microsoft Teams, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane