Live Webinar

Yealink & Microsoft Teams: Doskonały duet dla wideokonferencji

Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. godzina 10.30

Partnerzy

yealink logo
Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie na nasz nadchodzący webinar, który będzie poświęcony integracji urządzeń Yealink z aplikacją Microsoft Teams:

Yealink & Microsoft Teams: Doskonały duet dla wideokonferencji

Dla wszystkich uczestników naszego webinaru mamy specjalną niespodziankę! W trakcie wydarzenia otrzymasz hasło, które pozwoli Ci skorzystać z 5% zniżki na sprzęt omawiany podczas webinaru. Nie zapomnij skorzystać z tej ekskluzywnej oferty!
W czasach, gdy pracujemy coraz więcej zdalnie, właściwe narzędzia do komunikacji stają się niezwykle istotne. W trackie naszego webinaru, przedstawimy praktyczne aspekty integracji urządzeń Yealink z Microsoft Teams, które pozwolą usprawnić komunikację w Twoim zespole i zwiększyć efektywność pracy.

Nie musisz być ekspertem technicznym, aby skorzystać z tego wydarzenia – nasz webinar będzie skupiał się na prostych, ale skutecznych praktykach, które każdy może zastosować i wykorzystać w codziennej pracy.

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się jak:

 • Wykorzystać integrację Yealink i Microsoft Teams do jeszcze lepszej komunikacji w zespole.
 • Zoptymalizować swoje doświadczenie w korzystaniu z tych rozwiązań w codziennej pracy.
 • Prawidłowo dobrać sprzęt do swojej sali konferencyjnej.
 • Poznać proste, ale skuteczne metody wykorzystania technologii w pracy zdalnej.

Agenda

 • Jak wykorzystać Microsoft Teams w sali konferencyjnej
 • Korzyści płynące z funkcji Microsoft Teams Rooms
 • Dobór odpowiedniego wyposażenia do sali konferencyjnej
 • Optymalne wykorzystanie rozwiązań Yealink w sali konferencyjnej
 • Zalety współpracy między Microsoft Teams a Yealink

Dołącz do nas i czerp korzyści z naszej wiedzy i doświadczenia! Zarejestruj się już teraz i przygotuj się na inspirującą podróż po świecie komunikacji online!

Microsoft Teams

Microsoft Teams to rozwiązanie do komunikacji i współpracy w zespołach, które umożliwia prowadzenie rozmów głosowych i wideo, udostępnianie plików i aplikacji, organizowanie spotkań i webinarów, tworzenie ankiet i quizów, a także zarządzanie projektami i zadaniami

Yealink MeetingBoard 65

jest dotykowym ekranem all-in-one z wbudowaną kamerą 4k oraz matrycą 16 mikrofonów beamforming. Użytkownik może szybko przełączać się między systemem Android 10, Windows OS z natywnym Teams oraz trybem BYOD.

Yealink MeetingBar A20

to dedykowane do współpracy z aplikacją Zoom rozwiązanie, optymalnie sprawdzające się w małych pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie typu plug-and-play, zatem wystarczy podłączyć je do komputera z zainstalowaną aplikacją Zoom i można rozpoczynać wideo spotkanie.

webinar microsoft

logo yealink

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Microsoft Teams, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:30.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane